Naprawa Biolift Regen

Serwis Biolift Regen

W ciągu ostatnich lat obserwujemy znaczący wzrost popularności sprzętu do terapii radiowej częstotliwości (RF) w gabinetach kosmetycznych i medycynie estetycznej. Jednym z urządzeń, które coraz częściej gości w gabinetach jest Biolift Regen, wykorzystujący technologię TECAR. Dlatego też firma Medibo skoncentrowała swoje siły na świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych, mających na celu naprawę i konserwację tego rodzaju sprzętu.

logo medibo
180
zł netto

Orientacyjny koszt naprawy kablowania głowicy

1200
zł netto

Orientacyjny koszt naprawy generatora mocy

2-5
dni roboczych

Na wykonanie naprawy zależnie od dostępności części

3
miesiące

Gwarancji na usługę

Usterka: Biolift Regen brak grzania

Generator mocy w Biolift Regen działa na czterech różnych poziomach wzmocnienia, co pozwala na dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta. Niestety, jak w każdym urządzeniu elektronicznym, mogą wystąpić awarie. Typowe objawy uszkodzenia generatora to brak reakcji urządzenia na jednym z kanałów, praca tylko na niższych poziomach mocy lub całkowity brak generowania ciepła na jakiejkolwiek z głowic.

Przystępując do serwisu wymieniamy spalone elementy, w niektórych przypadkach dołączamy zabezpieczenie przed ponownym spaleniem, oraz usprawniamy układ chłodzenia.

Okablowanie

Jednym z problemów, z którymi spotykają się użytkownicy urządzeń Biolift Regen, jest usterka dotycząca ukręcających się kabli w głowicach. Ze względu na częste ruchy wykonywane podczas zabiegów, kable te są narażone na skręcanie i ukręcanie się. 

Przystępując do serwisu naprawiamy usterkę jednocześnie zabezpieczając przewód przed ponownym uszkodzeniem.

biolift regen serwis

Głowica uziemiająca

Jeżeli usterce ulega głowica uziemiająca warto przemyśleć zakup poprawionej wersji tej głowicy. Usprawniona wersja płytki uziemiającej wyglądem i funkcjonalnością przypomina głowice które widzimy w urządzeniach Lumenis NuEra. 

Jest to w pełni gumowa mata z bezpiecznie ulokowanym przewodem odpornym na ukręcanie i łamanie co wydaje się być częstą usterką w urządzeniach Tecar. Dodatkowo dzięki dużej giętkości idealnie dopasowuje się do krzywizny ciała zapewniając znacznie lepszy styk z powierzchnią ciała.

Głowice mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie www.sklep.medibo.pl lub użyć formularza kontaktowego.

biolift głowica

Sprawdź rodzaje urządzeń które naprawyamy

Endermologia LPG ICOONE
Laser ND-YAG Q-Switch Pico
Laser IPL
Kriolipoliza
Laser diodowy
Presoterapia
RF 448 Hz itp
Autoklawy

Nie zwlekaj
Prześlij zgłoszenie serwisowe

Informacje o naprawach

Materiały

deka smartxide serwis

Serwis Deka SmartXide CO2

DEKA SmartXide i SmartXide2 wyznaczają nowe standardy w dziedzinie precyzyjnych zabiegów laserowych. Te innowacyjne systemy laserowe łączą zaawansowaną technologię CO2 z radiofrekwencją (RF), oferując niezrównaną wszechstronność i skuteczność w korekcji niedoskonałości skóry oraz przeciwdziałaniu oznakom starzenia, takim jak zmarszczki i wiotkość skóry.

Learn more
Kontakt

Maszyna uległa awarii?
Sprawdź cenę serwisu.

Oferujemy kompleksową wycenę naprawy, dzięki której dowiesz się, jakie koszty będą związane z przywróceniem Twojej maszyny do stanu pełnej wydajności. Nasza rzetelność, szybkość działania i konkurencyjne ceny sprawią, że z pewnością wrócisz do nas w przyszłości.

Co zyskujesz:
Co dalej?
1

Po otrzymaniu opisu usterki kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie 

2

Ustalamy wstępną wycenę na podstawie przekazanych informacji

3

Po otrzymaniu urządzenia przystępujemy do naprawy w przeciągu 24h

Prześlij informację o awarii