Naprawa monitorów LPG Integral / Endermolab

about paysafe

W przypadku monitora, który stanowi nieodłączny element urządzenia do endermologii LPG, istotnym aspektem jest jego prawidłowe działanie. Kiedy pojawiają się pasy, fragment obrazu znika, bądź całkowicie przestaje być wyświetlany, to sygnał, że ekran wymaga serwisowania.

Naprawa Ekranu LPG

Powszechnie ekran dotykowy w urządzeniach LPG pełni funkcję małego komputera. Niemniej jednak, jak każdy skomplikowany system, jest narażony na usterki. Usterki ekranu mogą wynikać z różnych przyczyn – od spalenia poszczególnych komponentów, przez przegrzewanie się układów scalonych, aż po błędnie wykonane aktualizacje oprogramowania. Niestety jako serwis najczęściej trafiamy na trudniejsze przypadki gdzie instalacja oprogramowania nie rozwiązuje problemu. W takich przypadkach przelutowujemy procesory, ponowne programujemy płyty czy wymieniamy uszkodzone układy.

Nasz zespół ekspertów dąży do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemów, tak by urządzenie wróciło do pełnej sprawności w jak najkrótszym czasie.

Nie musisz wysyłać całej maszyny. Wymontuj i bezpiecznie zapakuj sam ekran. My zajmiemy się resztą.

endermologia lpg serwis

Sprawdź rodzaje urządzeń które naprawyamy

Endermologia LPG ICOONE
Laser ND-YAG Q-Switch Pico
Laser IPL
Kriolipoliza
Laser diodowy
Presoterapia
RF 448 Hz itp
Autoklawy

Nie zwlekaj
Prześlij zgłoszenie serwisowe

Informacje o naprawach

Materiały

deka smartxide serwis

Serwis Deka SmartXide CO2

DEKA SmartXide i SmartXide2 wyznaczają nowe standardy w dziedzinie precyzyjnych zabiegów laserowych. Te innowacyjne systemy laserowe łączą zaawansowaną technologię CO2 z radiofrekwencją (RF), oferując niezrównaną wszechstronność i skuteczność w korekcji niedoskonałości skóry oraz przeciwdziałaniu oznakom starzenia, takim jak zmarszczki i wiotkość skóry.

Learn more
Kontakt

Maszyna uległa awarii?
Sprawdź cenę serwisu.

Oferujemy kompleksową wycenę naprawy, dzięki której dowiesz się, jakie koszty będą związane z przywróceniem Twojej maszyny do stanu pełnej wydajności. Nasza rzetelność, szybkość działania i konkurencyjne ceny sprawią, że z pewnością wrócisz do nas w przyszłości.

Co zyskujesz:
Co dalej?
1

Po otrzymaniu opisu usterki kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie 

2

Ustalamy wstępną wycenę na podstawie przekazanych informacji

3

Po otrzymaniu urządzenia przystępujemy do naprawy w przeciągu 24h

Prześlij informację o awarii