Regeneracja głowic Palomar ICON – wkrótce dostępna w Polsce!

Regeneracja głowic

Z radością przedstawiamy nowość w naszej ofercie – regenerację głowic Palomar ICON, znanych z serii MAX R, MAX G i MAX Y. Co ważne, od teraz proces ten będzie realizowany bezpośrednio na miejscu, co znacznie skraca czas potrzebny na serwis – całość zamknie się zaledwie w kilku dniach.

Serwis w 3 dni

Decyzja o przeniesieniu procesu regeneracji głowic Palomar ICON do Polski była odpowiedzią na potrzeby rynku. Do tej pory wielu klientów było zmuszonych do wysyłania tych zaawansowanych komponentów do Stanów Zjednoczonych, czy to samodzielnie, czy też korzystając z pośrednictwa swojego serwisu. Taki proces był nie tylko czasochłonny, ale i wiązał się z dodatkowymi kosztami.

Obecnie nasz zespół specjalistów skupia się na regeneracji głowic IPL, gdzie głównym obszarem działania jest optyka oraz odblokowanie elektroniczne. Konkretnie mówimy tu o modelach MaxG, MaxR oraz MaxY. W najbliższym czasie planujemy również rozszerzyć zakres naszych usług o regenerację kolejnych popularnych głowic, takich jak 1540 czy 1064.

Jesteśmy przekonani, że dzięki lokalnej regeneracji głowic Palomar ICON możemy zaoferować naszym klientom jeszcze wyższy standard obsługi oraz skrócić czas oczekiwania na serwis.

naprawa palomar icon

The technology that we use to support Paysafe

JavaScript
TypeScript
Node.JS
React
Swift
Java
Objective-C
RxJava

Ready to reduce your technology cost?

Informacje o naprawach

Materiały

deka smartxide serwis

Serwis Deka SmartXide CO2

DEKA SmartXide i SmartXide2 wyznaczają nowe standardy w dziedzinie precyzyjnych zabiegów laserowych. Te innowacyjne systemy laserowe łączą zaawansowaną technologię CO2 z radiofrekwencją (RF), oferując niezrównaną wszechstronność i skuteczność w korekcji niedoskonałości skóry oraz przeciwdziałaniu oznakom starzenia, takim jak zmarszczki i wiotkość skóry.

Learn more
Kontakt

Maszyna uległa awarii?
Sprawdź cenę serwisu.

Oferujemy kompleksową wycenę naprawy, dzięki której dowiesz się, jakie koszty będą związane z przywróceniem Twojej maszyny do stanu pełnej wydajności. Nasza rzetelność, szybkość działania i konkurencyjne ceny sprawią, że z pewnością wrócisz do nas w przyszłości.

Co zyskujesz:
Co dalej?
1

Po otrzymaniu opisu usterki kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie 

2

Ustalamy wstępną wycenę na podstawie przekazanych informacji

3

Po otrzymaniu urządzenia przystępujemy do naprawy w przeciągu 24h

Prześlij informację o awarii